יום שבת, 3 באוקטובר 2015

המטרות שלי לשנה החדשה וגם נעילה ושחרור של כל מה שגרם לי לעצב

התחילה שנה חדשה, תשע"ו שמה.
אני צריכה לעשות איתה הכירות .
לפני שהיא באה עשיתי כמה דברים כדי לקבל את פניה בברכה.
התחלתי תכנית ליצירת שפע ,כי הבנתי שאני בוראת את המציאות שלי.
התפללתי ,הכנתי מחברת של כל הרצונות שלי לשנה החדשה, הכנתי את עצמי לקבל את השנה בנפש בריאה ונשמה גבוהה.לפני צאת כיפור, צמתי כמובן, הלכתי לבית הכנסת.התרגשתי מאד בתפילת הנעילה שנעלה את השנה הקודמת .

אלו הם חלק מהרצונות שלי לשנה החדשה :
רכב-מזדה דמיו2
לצאת עם בתי לטיול בת מצווה בחו"ל-שוויץ ופריז
להקים משפחה שנייה עם המון אהבה והרמוניה-להיות אמא שוב
להפוך את "קול אחת" לעמותה שתפעל למען אמהות חד הוריות
שפע כלכלי ולהיות אשת קריירה-יועצת שיווק באינטרנט -יש לי נסיון כבר 7 שנים 

כל שנה אני תוהה מה יהיה השנה?איך אפעל למען המטרות שאני רוצה?
יש לי כיוונים לפעולה ומצד שני יש גם קצת חששות כי הרבה פעמים אנחנו מקבלים מהיקום את הדבר שאנו זקוקים לו ולא את רצוננו ולמרות זאת, זה הכי מדוייק.הבנתי שכל דבר שאני מקבלת מהיקום בין אם זה נעים או פחות נעים זה מדויק לי , לתהליך הצמיחה שאני עוברת, ליכולת ההתמודדות שלי כי הבנתי שאלו מסייעים לי להיות מאוזנת ויציבה,עדינה ורכה .האמת,אני מעדיפה לקבל את הדברים בעדינות במקום להתחרפן כמו שהייתי עושה פעם,ישר נכנסת לסרטים ותסריטים שלא יביישו את הבמאים הגדולים בהסטוריה.

החלטתי השנה גם לשחרר מישהו,דמות שהייתה בעבר בן זוגי.לפני כשבוע היה לי חלום עליו ובכלל באותו השבוע היה לי עוד חלום על אביה של בתי.2 חלומות בשבוע על בני זוג קודמים.מהחלום על אביה של בתי קמתי מרוצה כי הבנתי עם הקימה ששיחררתי אותו די מזמן. מהחלום השני על בן זוגי לשעבר האחרון קמתי קצת מוטרדת כי הסתבר שיש לי עדיין רגשות אליו, כבר חשבתי שהם נעלמו לחלוטין ושקברתי את הרגשות הללו עם מציבה חזקה מבטון אבל הנה , התת מודע שלי שלח לי מסר שאני כנראה עדיין מחזיקה משהו ממנו.אז זהו,אני משחררת אותו.הוא עוד מעט מתחתן ואני רוצה לברך אותו לשנה החדשה בנישואים מאושרים ושחייו יהיו מלאים בשפע ואהבה וכל טוב,שיזכה לילדים ולהדדיות בזוגיות שלו עם אשתו לעתיד.

אני חייבת לציין שאני עושה עבודה מאד יפה ושאני גאה בעצמי על התהליך שאני עוברת.תהליך של עבודה פנימית עם עצמי כל יום-עבודה של עדינות,חמלה,הכלה,קבלה,סבלנות וסובלנות,אהבה.
אני גאה בעצמי על הנתינה של ל"קול אחת"-יוזמה התנדבותית שהקמתי לאמהות חד הוריות באזור הקריות ובה אני פועלת בהתנדבות מלאה.
אני גאה על כך שפתחתי את הלב שלי, תשמעו,זה היה קשה ואתגרי אבל-ניצחתי את האטימות שהייתה בי כי אני רציתי,כי אני פניתי למאמנים ויועצים כי הנשמה שלי העבירה לי את המסר שזה מה שאני צריכה לעשות כדי להיות במקום של אושר והיקשבתי לה.
אתם יכולים לקרוא לזה נשמה, אנרגיה, בורא עולם או כל שם שייראה לכם מוצדק ונכון .

יש התרגשות כלשהי באוויר מדי שנה -מה יקרה השנה? איך היא תהיה?
אני מציעה לכל אדם שרוצה להשיג משהו , שרוצה להיות במקום של אושר,שלווה,שמחה,קלילות,שפע -לעשות עם זה משהו בין אם זה ללכת לאימון,ייעוץ, בין אם זה להתחיל לכתוב-כתיבה היא מאד מרפאה כפי שאתם רואים :) אני באמת לא יודעת מי קורא את זה , אם בכלל ,אני פשוט כותבת לעצמי כדי להרגיש מתוך עצמי, מתוך האני שלי את מי שאני באמת ולהתחיל להאמין שכאשר יש לי רגשות ומחשבות שליליות הם לא מגדירים את האני האמיתי שלי כי האני שלי הוא טהור,זך,רך,הוא קסם והוא פלא,הוא עדין, מקבל,אוהב,נותן ,מכיל,חמלתי ומקסים!

אני מציעה באמת לכל אחד לכתוב כל יום בסוף היום לפחות 5 דברים על דף שאתם יכולים להודות עליהם,דברים שעברתם באותו היום.ליד כל דבר כיתבו את המהות שהישגתם באמצעות הדבר הזה למשל אם טיילתם הישגתם מהות של חופש תנועה; אם קניתם משהו הישגתם מהות של חופש כלכלי.

אלה הם 5 הדברים שלי :
1.תודה על שבת נעימה ושקטה-יכולתי להתבונן בעצמי והיה לי זמן לתובנות חשובות
2.תודה על מאפינס דבש מוצלחים שאפיתי היום-מיקדתי את תשומת הלב שלי באפייה וגם נהניתי ולכן הם יצאו כל כך מוצלחים.הישגתי מהות של מיקוד.
3.תודה על סרט מצחיק-פשוט העיר את כל התאים שבי לשמחה!
4.תודה שישנתי המון-עד 1 בצהריים זה קורה לי לפחות פעם בשנה-הישגתי מהות של מנוחה,הייתי צריכה אותה
5.תודה על כך שאני כותבת כאן בבלוג-חצי שנה כבר לא כתבתי-הישגתי מהות של ריפוי ושפיכת הלב,זוגיות עם עצמי

אני רוצה להוסיף דבר מה חשוב-תודה שיוסי הדגיש שאני צריכה לדייק את הרצון שלי:במקום לומר-אני רוצה זוגיות , לומר:אני רוצה משפחה שנייה ולהיות שוב אמא כי הגעתי כבר למצב שאני בזוגיות עם עצמי-כמובן,תהליך של 3 שנים לפחות.

אז אני מאחלת לכם שנה טובה מלאה בבשורות טובות ורבות כגרגירי הרימון!
אני מאחלת לכם שתקבלו ותאמינו שכל חווייה/אדם שאתם פוגשים השנה מדייק את תהליך הצמיחה שלכם והם הכי מדויקים עבורכם!
אני מאחלת לכם להעיז ולזוז, לאזור אומץ להגשמת החלומות שלכם!

ליה

הוסף רשומת תגובה